dsc_1512

DIY: lamp

Op de Vtwonen & designbeurs kwam ik een toffe lamp tegen. Toen ik vroeg waar die te koop was, bleek het een zelfgemaakte lamp te zijn van behangstaaltjes :-). Heel tof. Ik heb toen wat kleurenstaaltjes van de bouwmarkt meegenomen (waar ik me overigens een beetje voor schaam want het is natuurlijk niet helemaal de bedoeling)…

binnenkijker7

Binnenkijken – woonkamer

Toen ik twee jaar geleden ons huis voor het eerst zag, was ik meteen verliefd. Wat een mooi en karakteristiek huisje in een gezellige straat! In de afgelopen twee jaar is het steeds meer een thuis geworden. Ik laat je graag binnenkijken door middel van wat foto’s. Enjoy! De hal Het gave aan de hal vind…

tuin1

Zomerkriebels – de tuin in!

Wat een heerlijk weer hè… Van mij mag het wel eeuwig duren 😉 Ik ben dan ook veel buiten te vinden. De afgelopen maanden hebben we van onze kleine en enigszins saaie tuin een heerlijk plekje gemaakt. Toen we hier vorig jaar kwamen wonen, lagen er alleen tegels in onze tuin. Ik heb toen samen…

Schermafbeelding 2016-03-28 om 19.56.43

Vtwonen voorjaarshuis

Slimme jongens, van Vtwonen. Zij hadden namelijk een hele leuke actie bedacht: vorige week zondag kon je binnen 24 uur een ‘boodschappenmandje’ vullen met producten uit de shop met een totale waarde van €10.000,-. Een actie waar je behoorlijk hebberig van wordt (ook al heb je niets nodig…) De winnaar van deze actie kreeg het…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Je badkamer als thuisspa

Ik kan me altijd behoorlijk verlekkeren aan de prachtige plaatjes van badkamers in woonbladen. Wat ziet zo’n thuisspa er prachtig en rustgevend uit! Maar met een paar kleine aanpassingen ziet jouw badkamer er ook uit als een mooie rustgevende plek om de dag goed te beginnen of om te ontspannen aan het eind van een drukke…